Spółdzielnia Mieszkaniowa „Makoszowianka” blisko 40 lat działa prężnie na zabrzańskim rynku nieruchomości. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie i jako wiarygodny partner – zaufanie wielu osób. Zarządzamy nie tylko budynkami spółdzielczymi ale również Wspólnotami Mieszkaniowymi, którym oferujemy ogromny wachlarz usług. Możemy pochwalić się doskonale utrzymanym zasobem przy niewielkich nakładach finansowych. Makoszowianka to dobry gospodarz i uznany zarządca. Kierujemy się zasadą dobrej jakości przy niskiej cenie - podkreśla Dorota Palichleb, prezes Spółdzielni.
W naszych zasobach jest 30 budynków, 1047 mieszkania, 84 garaży i 9 lokali użytkowych. Chcielibyśmy aby mieszkańcy mieli świadomość, że spółdzielnia wciąż jest atrakcyjną formą zarządzania, tym samym wyboru miejsca zamieszkania. Daje poczucie bezpieczeństwa, zawsze wychodzimy naprzeciw ludziom. Inwestujemy w kadrę, nowoczesne systemy informatyczne, podejmujemy nowe wyzwania. Jesteśmy konkurentem dla deweloperów skoncentrowanych wyłącznie na zysku. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z nasza ofertą i do rozmów, drzwi do spółdzielni są dla mieszkańców zawsze otwarte – dodaje pani Prezes.
Warto przypomnieć społeczeństwu o tym, że spółdzielnia to nie tylko budynki i opłaty ale przede wszystkim to ludzie. Właśnie dlatego spółdzielnia to najlepsza wspólnota!
